Dziewczyna z makami - Jadwiga Maria Jarosiewicz

Opis

autor: Jadwiga Maria Jarosiewicz Olej na płótnie, 60 x 73 cm, rok 2009, obraz sygnowany, oprawiony w złotą ramę.

Wszystkie oferty

Cena aktualna
3500
Bez ofert
Aukcja wygasła bez ofert
  • Dzielić :

Metody płatności

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *